Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Statytojo Gelis
nded Fiber stiklo - struktūros gelis

Informacija
+

Norite sukurti problema vinis labai patvarus ir plonas modeliavimo? Tai nėra problema su mūsų stiklo konstrukcijos geliu! Paruoškite savo nagų kaip įprasta. Atsargiai Išstumkite į taktą odeles atgal, galite failą žemyn senas modeliavimo, tada taikyti gruntas ir gruntas gelis fiber stiklo, ir leisti, kad sukietėja. Dabar jūs galite kurti modeliavimo optimaliai ant prakaitavimas sluoksnis taikyti gelio ir modelio nagų, tada sukietėja su stiklo. Ryškus poveikis medaus, gelis yra lengvai taikomas. Taigi, jums yra ploni ir labai patvarus modelis vietoje. Taip pat nėra kėlimo sukeltas optinio stiklo gelio.
Galite naudoti optinio stiklo gelis ne tik dirbtiniai nagai, bet taip pat savo natūralius nagus. Per stiprus stabilumo gelio galite naudoti jį optimaliai visų nagų tipų. Jei turite greitai trapi nagai ar nagai greitai neplautas, pluošto stiklo gelis yra puiki alternatyva problema nagai.
Jūs galite naudoti optinio stiklo gelis nagų studija idealiai tinkančius klientus su trapūs arba suplėšyti nagai. Rūgščių nagų dizainas statyba geli pakeisti pastato gelį į jūsų faktų ir užtikrina dėl ir sumaišyti su stiklo audinio labai tvirtas struktūrą ir labai stiprus surengti jūsų nagai. Dėka naujos nagų dailės fiber stiklo Gelen pašalina sunkiai stuktelkite - ir remonto darbai su stiklo audinio.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.7778

Apžvalga

5
22
4
4
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis