Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Statytojo Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line Statybininkas gelis
Informacija
+
Su American line pastato gelis jums modeliuojama forma visas C kreivė, kuri suteikia gražus natūralumo jūsų nagai. Norėdami tai atlikti, jums visų pirma juodinti savo natūralius nagus su bauda failą. Yra blizgantys darbo su˛inoti daugiau ant nago plokštelės, tinka ir klijai dirbtinių nagų. Tada patobulinti formos ir ilgio patarimų, ir tada reguliuoti perėjimą nuo gamtos prie dirbtinių nagų. Na, sudėkite gelio prieš taikant. Dabar su pastato pirmą sluoksnį gelis iš serijos American line ir tada sukietėja ji į UV lempa. Tai yra originalus studija stiklo inde su 15 ml talpos ir trijų skirtingų spalvų variantai ir klampumo. Pasirinkite mėgstami gelis tarp rožinė/paukščių, rožinė/clear arba išvalykite kurio standartas, vidutinės trukmės ar storas klampumo. Jis priklauso UV geliai & spalva Gelen, kad yra apie pažangiausius mokslinius tyrimus. Remiasi mūsų ilgametę praktinę patirtį ir užsisakyti šį neįtikėtinai pigūs produktą. Jūs galėsite mėgautis mūsų labai geros kokybės.
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.25
Apžvalga
5
4
4
7
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis