Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Termo Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Termo Gelis Termo Gelis Atraskite savąją Termo Gelis tarp daugiau nei 50 įvairių spalvų Link Jūsų mėgstamiausios spalvos

Termo Gelis

Termo spalvoti geliai - sexy spalva Žaidimai ant jūsų gelio nagai

Termo Spalva gelis variantai nuo švelnus, ekstravagantiškas

Termo spalvoti geliai yra daug įvairių spalvų deriniai. Šio puikūs nagų suteiktų galimybę, kuri gali būti formuojamos puikiai taip pat asmeninį stilių, taip pat dėl ypač proga. Spalvos pokytis vyksta iš nustatytų išvesties spalvą ir niuansų ar atspalvis į tą patį stilių, todėl kelių nagų dizainas įvykti vienu žingsniu. Ypač protingi papildomą poveikį atsirasiančią variantus su blizgučiai pigmentus, perlų mirguliavimas arba į virpantis skaidrią Apversti šnipštas geliai su neatsiejama dalelių.

 

Kaip Thermo dirbti spalvoti geliai

Speciali termo spalvoti geliai yra jų atsakas į skirtingų temperatūros sąlygas. Pagrindinė mintis, kurią sudaro taikant Spalva gelis, didinant šilumos pakeitė žingsnis po žingsnio į viršų į antrąjį nustatytą garsą. Nes spalvos pokytis įvyksta palaipsniui, nagai atrodo vėl ir vėl ir intriguojančiai skiriasi. Spalvos pokytis taip pat gali pasireikšti kai šilta piršto nago išleidžiamas. Aplinkos ir nagų paviršiaus atvėsinti, tada ir Rūbas vėl pasikeitė.

Tai gali būti labai naudingas vakare: taip pat atvėsina vinis su atšaldytų gėrimų į savo rankas ir taip keičia savo spalvą per trumpą laiką. Nors temperatūra atvėsti lauke, spalvos, kurie išreiškia Thermo UV spalva geliai efektą.

 

Taikyti nagų

Spalva gelis yra paskutinis sluoksnis modelį padėtis nagų prieš užplombuoti. Vinis yra suformuotas kaip įprasta: gruntas tepamas ant nagų, kuris yra atsakomybė už vėlesnius arešto ar pastato gelio pagrindas. Pastačius gelio nagų idealus C kreivė, plonas spalvotas gelis galiojusį nago plokštelės, ir išgydyti po UV lempa. Ši procedūra gali būti pakartota pasiekti norimą spalvos intensyvumą. Atsargūs išgydyti yra pasiekti geriausia iš plonų sluoksnių gelio yra svarbus. Apdaila yra viršutine danga, kuri veikia kaip uždarymo, gelis ilgai laikomi spalvos intensyvumą, Thermo. Į viršų chalatą yra atsparios UV šviesoje ir tada gecleanert ar gydomi poliravimo aliejaus. Taigi yra blizgus nagus su puikių spalvų ir įdomių pokyčių žaidimai.
Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis