Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis pastelė - minkštas atspalvių spalvos kitimas
Informacija
+
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis pakaitiniai pastelė kai Spalva, kai temperatūra pasikeičia. Kuo didesnė temperatūra, tuo daugiau užpildo spalvos pakitimas. Tai kilti vėl ir vėl naujas ir patraukli spalva Žaidimai ir istorija apie gelio nagų. Taikys Spalva gelis per faktų.
Pažadėjo kaip įprasta paruošiamas prieš pradedant taikyti Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis pastelė. Natūralių nagų yra paduotas forma ir pašiurkštinti su buferio, tada sukibimo aktyvatorius yra taikomas. Vinis su C kreivė yra modeliuojama su pastato geliu. Svarbu atidžiai sūdymo sluoksniai ir UV lempa. Į Thermogel dedamas, valytas prakaito sluoksnis ir sukietėjęs 120-240 sekundes vinis. Jei spalvos intensyvumą ne poreikius, daugiau sluoksnių gali būti taikomas ir išgydyti. Su sandarinimo gelio nagai yra padaryta jėga atsparaus, aukštos blizgesys pabaigoje ir visam laikui stabili. Siurbliu arba poliravimo aliejaus padidinti nago paviršiaus blizgesį.


klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis