Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis neonas - naujas neonas išvaizdą – sąveika

Informacija
+

Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis neonas rodo labai ypatingą poveikį ryškių spalvų su temperatūros pokyčiams. Gelio keičia atspalvį. Taip įdomu ir kintamosios spalva Žaidimai, pritraukti dėmesį ir poveikio vėl ir vėl ir švieži atsirasti nagus.

Kaip įprasta, termo Spalva gelis yra integruotas į vinis. Kad nagai ir garantijų taikymo agentas yra gelio nagų kruopščiai sukurta ir sukietėjęs sluoksnis po sluoksnio UV šviesoje. Baigęs pagrindinio modeliavimo nago į norimą formą yra išsaugotos ir paraiškos pateikimo dulkių ir prakaito sluoksnis. Tada Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis neonas plonu sluoksniu yra taikoma ir sukietėjęs 120 sekundžių. Kaip ilgai patvarumo modeliavimo, kaip sandarinimo viršutine danga yra taikoma ir išgydyti. Apdaila daro atsargūs su švaresnis nagų valymas, arba taip pat poliravimas gali būti naudojamas, kad vinis į blizgančios.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis