Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis metalo - gelis modeliavimo spalvų kaita

Informacija
+

Unikalus ir gaudytojas nagų yra Thermo Spalva gelis su metalo Vylet-Nails Premium. Specialusis dalykas, apie šį Spalva gelis: kai temperatūros pokyčiai taip pat nagų dizaino Spalva ir kad patenka metalinis išvaizdą. Todėl visada yra naujus ir stebinančius poveikį nagų.

Vidutinio klampumo Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis metalik yra įtraukta per modeliavimo Nagų gelis. Įprasta poliravimas, kuri paprasčiausiai aptašyta iki ir su vieno nago padengiamas grunto sukibimą. Spalva gelis yra taikoma po pastato gelis, yra kaip įprasta atidžiai išgydyti visus sluoksnius po UV lempa. Prakaitavimas su Zellette necesaria metalo prieš užsakymą Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis ir siurblys, Spalva gelis yra taikoma plonu sluoksniu ir sukietėjęs 120 sekundžių. Jei reikia dar sluoksnis gali būti įtraukti į spalvos intensyvumą ir galutinis nagų gelis ant nagų formavimas. Modeliavimo sudaro su sandarinimo gelis, kuris yra tiesiogiai ant sluoksnio prakaito ir sukietėjęs 120 sekundžių.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8333

Apžvalga

5
5
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis