Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis metalo - gelis modeliavimo spalvų kaita
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Unikalus ir gaudytojas nagų yra Thermo Spalva gelis su metalo Vylet-Nails Premium. Specialusis dalykas, apie šį Spalva gelis: kai temperatūros pokyčiai taip pat nagų dizaino Spalva ir kad patenka metalinis išvaizdą. Todėl visada yra naujus ir stebinančius poveikį nagų.

Vidutinio klampumo Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis metalik yra įtraukta per modeliavimo Nagų gelis. Įprasta poliravimas, kuri paprasčiausiai aptašyta iki ir su vieno nago padengiamas grunto sukibimą. Spalva gelis yra taikoma po pastato gelis, yra kaip įprasta atidžiai išgydyti visus sluoksnius po UV lempa. Prakaitavimas su Zellette necesaria metalo prieš užsakymą Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis ir siurblys, Spalva gelis yra taikoma plonu sluoksniu ir sukietėjęs 120 sekundžių. Jei reikia dar sluoksnis gali būti įtraukti į spalvos intensyvumą ir galutinis nagų gelis ant nagų formavimas. Modeliavimo sudaro su sandarinimo gelis, kuris yra tiesiogiai ant sluoksnio prakaito ir sukietėjęs 120 sekundžių.

Tik komerciniam naudojimui / Dėti tik ant dirbtinių nagų arba ant papildomo sluoksnio

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.8571
Apžvalga
5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis