Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis grynas - aiški spalvų sąveika

Informacija
+

Vidutinio klampumo Vylet-Nails Premium Thermo Spalva gelis gryno lengvai termopresu ant nago ir teikia patrauklių ir keisti spalva Žaidimai. Šis spalvos pokytis, kuris kyla tada, kai temperatūros padaro projektą įmanomu. Kuo aukštesnė temperatūra pakyla, daugiau visiškai Thermo Spalva gelis keičia savo spalvinimas.

Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis grynas taikymas lengvai. Vinis yra poliruoti ir pašiurkštinti su buferio, jis taikomas gruntas. Vėliau, nagų yra pastatytos sluoksnis po sluoksnio pasirinkto gel. Yra puikiai modeliuojama, gelio plonas, bet nuolat sluoksniu ant valomo paviršiaus nago kreivė C ordino šilumos Vylet-Nails Premium. Spalvos intensyvumas turi būti padidintas dar kitą sluoksnį Spalva gelis gali būti taikomos. Svarbu atidžiai cure UV šviesoje 120 sekundžių. Poveikio gelis antspaudą ir gauti spalvos blizgesį ilgai apdaila yra viršutine danga.


klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8235

Apžvalga

5
15
4
1
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis