Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis blizgučiai - visiškai padengti ir nagų dailės
Informacija
+
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis blizgučiai yra puikus pasirinkimas už ypatingą nagus su specialiaisiais efektais. Spalva gelis keitimais, pasižyminti dalelių spalvų temperatūros pokyčiams, todėl gelio nagai tvirtos gaudytojas.

Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis blizgučiai taikoma atidžiai apskaičiuota gelio nagų, procedūra yra kaip įprasta: natūralaus nago formos ir pašiurkštinti su buferiniu tirpalu. Vėliau, sukibimo aktyvatorius yra taikomas, tada pradedant gelio nagų statyti. Vinis yra visiškai suformuota, kad Thermogel yra naudojamas. Tai gali būti arba visiškai padengti sluoksnis arba kaip nagų dailės taikomos. Pineslmalereien, šis gelis yra idealus, kaip tai veikia dėl s, kurių klampa. Svarbu, kad prakaitavimas sluoksnis statybos gelis pašalinamas iš anksto. Į Thermogel yra atsparios UV šviesoje 120 sekundžių ir tada uždaromos. Šis sandarinimo gelis yra taikoma ir sukietėjęs. Galiausiai, nago galiuko su siurbliu arba poliravimo aliejus yra valomi ir atnešė į blizgančios.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis