Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis blizgučiai - visiškai padengti ir nagų dailės
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis blizgučiai yra puikus pasirinkimas už ypatingą nagus su specialiaisiais efektais. Spalva gelis keitimais, pasižyminti dalelių spalvų temperatūros pokyčiams, todėl gelio nagai tvirtos gaudytojas.

Vylet-Nails Premium termo Spalva gelis blizgučiai taikoma atidžiai apskaičiuota gelio nagų, procedūra yra kaip įprasta: natūralaus nago formos ir pašiurkštinti su buferiniu tirpalu. Vėliau, sukibimo aktyvatorius yra taikomas, tada pradedant gelio nagų statyti. Vinis yra visiškai suformuota, kad Thermogel yra naudojamas. Tai gali būti arba visiškai padengti sluoksnis arba kaip nagų dailės taikomos. Pineslmalereien, šis gelis yra idealus, kaip tai veikia dėl s, kurių klampa. Svarbu, kad prakaitavimas sluoksnis statybos gelis pašalinamas iš anksto. Į Thermogel yra atsparios UV šviesoje 120 sekundžių ir tada uždaromos. Šis sandarinimo gelis yra taikoma ir sukietėjęs. Galiausiai, nago galiuko su siurbliu arba poliravimo aliejus yra valomi ir atnešė į blizgančios.

Tik komerciniam naudojimui / Dėti tik ant dirbtinių nagų arba ant papildomo sluoksnio

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis