Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Nail art blizgučiai Spalva gelis juodoji magija - stebuklingo poveikio
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Vylet-Nails Premium spalvos želė juodoji magija yra idealiai tinka specialių gelio nagai, taip pat kaip atskiras ir spalvingas nagų dailės. Juodu geliu su magija linksmam poveikis gali būti tvarkomi kaip gera geliais naudojami paprastai ir patikimai sukietėja po UV lempa. Jau didelis tušo pasiekiamas sluoksniu.
Perdirbimui Spalva gelis, nagų yra paruoštas kaip įprasta. Natūralių nagų yra pildoma forma ir gruntas haftfähig padarė. Tada gruntas ir pastato sluoksnių taikomos, kaip galutinis sluoksnis yra Vylet-Nails Premium spalvos želė juodoji magija. Kvapas neutralus ir rūgščių gelis gali būti naudojamas dėl jų suderinamumas plonu sluoksniu ant nagų. A maišyti nėra būtina nes pigmentai yra stabiliai integruoti į gelį. 120 sekundžių UV šviesoje gelis yra kieti po užsakymo. Galutinis plomba su su viršutiniu gelio nagų yra atsparus ir atsparus įbrėžimams ir gauna savo galutinio šlovės, kuri taip pat pabrėžia spalvos poveikis Spalva gelis juodoji magija.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis