Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Vylet-Nails Premium spalvos želė žėručio - blizgantis spektakliai

Informacija
+

ŽĖRUČIO poveikis yra labai populiari, ypač vakare nagų dailės. ŽĖRUČIO su Vylet-Nails Premium spalvos želė su lakuotais blizgesiu sutrikusią geliniai nagai. Priklausomai nuo norimo intensyvumo spalva, gelį į vieną ar kelis sluoksnius galima taikyti ir išgydyti UV šviesoje.
Prieš Vylet-Nails Premium Spalva gelis gali būti atitinkamai paruošiami žėručio modeliuojant gelis natūralių nagų. Dėl to poliravimas ne ir pašiurkštinti nagų gruntas už gerą sukibimą taikomas, gruntas gelio sluoksnis. Glimmerr spalvos želė galite sekti vienas iš statybos ir kaip kitų taip pat plonais ir kruopščiai grūdintas gelio sluoksnių. Prieš taikant kitą sluoksnį balinamojo gelio, prakaitavimas sluoksnis pašalinamas su švaresnis ir Zellette. Modeliavimas ir sandarinimo sluoksnis kaip apdaila pabaigoje taikomas. Viršutinis sluoksnis yra plonas, bet pavargę nuo tapybos ant nagų ir atsparios UV šviesoje. Nuėmus prakaito sluoksnio ir taikymo poliravimo aliejaus ateina premium Spalva gelis blizgesį ypač gerai į paviršių, pažadėjo yra apsaugoti nuo pažeidimo ir įbrėžimų.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis