Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Spalva gelis žaismingas pastelė - romantiškas
Informacija
+
Švelniomis spalvomis pvz., pastelė ant gelio nagų tvirtinimo Vylet-Nails Premium spalvos želė, kurie iki šiol. Tik per dieną arba visiems vartotojams, kad subtiliai meilės tokios spalvos želė su savo pastelinės spalvos yra idealus. Aukštos kokybės produkto žada ilgą spalvos blizgesį ir ilgalaikį blizgesį.
Geliniai nagai būtų pastatyta skirtingų priemonių. Natūralių nagų preparatą kaip net naudojamas gelis labai svarbu kokybė, baigė meno vinis. Nago, kurį sudaro rafinuotas yra pašiurkštinti ir padengtas gruntas. Gruntas ir pastato geliai, kad baigtas formuoti dirbtinių nagų, kuri atrodo dar gražiau tobulas kreivė C yra modeliuojama. Vylet-Nails Premium Spalva gelis pastelė paskutinio sluoksnio struktūrą ir apima su minkštų pastelė atspalvio nagų. Mažas storis, taip pat turtingą sutartį visi sluoksniai yra svarbūs. Tai užtikrina vienodą sūdymo ir lygaus paviršiaus. Atsižvelgiant į tai, prašymas, spalvoti geliai pastelinės spalvos intensyvumas gali būti padidintas kitą sluoksnį. Viršutine danga, kaip apdaila užtikrina sandarumo ir taip ilgas galiojimo laikas. Po sūdymo, šį paskutinį sluoksnį yra valyti ir poliruoti ir rodo kaip ilgalaikį blizgesį.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis