Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis 2 in 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Wetlook Spalva gelis nuogas karvelis mėlyna - be prakaitavimas sluoksnis
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nded Wetlook Spalva gelis nuogas - be prakaitavimas sluoksnis leidžia paprastas nagų modeliavimo specialistams ir pasauliečiai, vos už kelių žingsnių. Aukštos kokybės Spalva gelis gamina ne prakaito sluoksnis ir dabar yra labai blizgus ir įbrėžimams atspariu po išgydyti.

Spalva ateina Wetlook gelis nuogas ir suteikia raižyti nagų blizgančios ir tuo pačiu metu tvirtos paviršiaus. Nagų dailė yra ypač patogus su šiuo produktu, nes nėra sluoksnis prakaito priklauso ir jau tada, kai unikali, kad poveikis būtų intensyvesnė spalva. Nded Wetlook Spalva gelis nuogas - be prakaitavimas sluoksnis yra daug spalvų. Taigi, įvairiose redakcijose, nagų dizainas yra įmanoma. Spalvos gelis, kuris yra paruoštas naudoti nedelsiant nemaišant, taikomas pašiurkštinti ir nuvalyti nagų paviršiaus ir išgydyti po UV lempa. Po nagų nedelsiant apdorojami taip, kad baigti, valymo siurblys, kad dispersija sluoksnis, taip pat plombuoti apdaila yra nereikalingas.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis