Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Su spalva gelis PURE modelis savo dirbtinius nagus kiekvienai progai

Informacija
+

Jūs neturi jokio noro klasikinis prancūzų atrodo? Bet jūs taip pat nenorite nagų lakas naudoti nes ne tiek daug jūsų nagai! mūsų NDED spalvos želė PURE yra palyginti Nagų lakas privalumas kad ji ne po kelių dienų vėl pleiskanojimas nes ji su UV šviesa sūdymo vienetas taip pat gruntas, Išdėstymą, Versieglungs- arba valymas gelis yra dešrų ir todėl ilgalaikis yra. Programa yra lengva, nes jis išlygina save be jokių problemų patys ir gali būti gerai tvarkomi per vidutinio klampumo. Nešioti Gelio į jūsų norimą spalvą tik po gruntavimo ar struktūros gelis apie ir kad ji galėtų harden 2 minutes. Pastaba kad jūs tik Užtepti ploną sluoksnį balinamojo gelio ant nagų, taip kad ji gera UV šviesoje gali būti nagrinėjamas, nes tai savo ruožtu garantuoja 100 % išgydyti. Spalvos intensyvumą reikėtų dar per silpnas, jūs galite taip pat taikyti kitą sluoksnį spalvoti geliai. Rasti Šis gelis, mes įvairių spalvų, nuo šviesiai iki tamsiai, nuo subtiliai per stiprus ten į prašmatnus. Kiekvienos atskiros spalvos želė gali 5 talpos ml arba įsigyti su talpa 1000 ml su mumis. Ką jūs laukiate dar? Kad šiandien šį nagų dizainas Spalva gelis, what su į UV gelis ir Spalva gelis nagų studija-kokybės garso į mažas dalis, Kaina yra prieinama.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5651

Apžvalga

5
353
4
161
3
30
2
7
1
2

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis