Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Madinga

Informacija
+

Taip pat galite taip pat moterims, kurios nori dėvėti ne tik balta nagų patarimai, bet kartais drąsių spalvų jūsų nagai ir kad už ilgesnį laiką? Tada NDED spalvos želė EDITION yra tikrai tiksliai teisė ką jūs ieškote. Šis gelis yra UV gelis ir Spalva gelis, kuris be to modeliavimas ir savo gamtinių arba dirbtinių nagų jums su didele spalvų leidžia. manikiūras jūsų nagai ir tada užpildyti jų pagrindo ir pastato gelis. Po šių žingsnių, galite iš karto vieną iš šių dviejų geliai turite madinga Spalva gelis su "Chrome" poveikį ir sukietėja. Taikant yra paprasta, naudojantis šis gelis, nes jis išplečia savo sklandžiai ir rankena leidžia puikiai dėl savo vidutinio klampumo gelio teptukas. Imtis mažai iš gelio su teptuku pagalbos ir taikyti tai savo nagu plona. Todėl jis visiškai sukietėja sūdymo vieneto šviesoje ir taip pat numato geriau galiojimo laikas. Jūs turite pasirinkimo galimybę pasirinkti tarp jų yra, pvz., atspalviai Cosmo mergina, romo ekstraktas tarp daugiau nei 15 spalvų bei ispanišku vynu. Nedvejokite ir užsisakyti šį aukštos kokybės Spalva gelis, jei norite spalvą.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.4247

Apžvalga

5
97
4
76
3
9
2
3
1
2

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis