Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Pastelė spalva gelis diskretiškas vinis švelniais atspalviais
Informacija
+
Norite, kad jūsų nagai neišsiskiriantis ir vis dėlto prižiūrimi, tačiau neturėtų būti per ryškiai spalva? NDED Pastelės spalvos želė yra tiksliai jums tinka. Jis laikomas nepastebimai spalvų paletę ir trunka ilgiau nei įprastinių nagų lakas. Galite taikyti šį Spalva gelis noras arba tiesiai ant gruntas gelis arba tiesiogiai ant pastato gelis. Nesvarbu, ar norite tiesiog sustiprinti savo natūralius nagus ar dirbtinius nagus modelis. Paraišką galima padaryti lengvai, nes jis automatiškai lygina iš pats ir dėka vidutinio klampumo, tai gali būti ypač gerai tvarkomi. Pasiekti gero gydymo tokių UV gelis ir Spalva gelis, patartina įdiegti dėl spalvos pigmentų, ploną sluoksnį balinamojo gelio ant nagų. Tik, kad siekiant užtikrinti, kad visiškai sluoksnis UV šviesos apšviesti gelis ir tuo būdu geriau ilgaamžiškumas yra suteikta. Jūsų pasirinktai Pastelė yra tačiau šiek tiek per daug atsargus, jūs galite taikyti papildomų plonų sluoksnių gelio nagų ir leisti sukietėja, kol pasieksite norimą atspalvį. Su šį nagų dizainas UV spalvos želė padaryti geras pasirinkimas, nes tai nagų studijų kokybės garso, įvairių pastelinių, prieinama už mažą kainą su mumis.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4759
Apžvalga
5
103
4
47
3
14
2
3
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis