Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Metalo spalvos gelis puiki metalo nagų dizainas
Informacija
+
Spalvoti geliai šiandien būtų ir su daug efektų, spalvos ilgai bus išsaugotos geros būklės jūsų nagai. Tai pasakytina tiek gamtos nagų stiprinimas ir dirbtinių nagų pailginimas. Ar jums patinka tai garsiai? Mūsų gelis su metalo efektas yra teisingas pasirinkimas. Tada, kaip įprasta toliau manikiūro nagų failą, jis pereina ir užpildyti. Taikomas metalo iš karto madinga NDED spalvos želė kai jūs užpildyti pagrindu arba pastate gelio nagai. Tegul išgydyti ten pagal specialų UV šviesos sūdymo vienetas. Jei reikia, pakartokite šį procesą, darant prielaidą, kad jūs norite pasiekti dar intensyvesnė spalva. Kiekvienas sluoksnis su šio UV gelis ir Spalva gelis, reikia nes nagai projektavimo taikant ploni, panašūs į nagų lako spalvos pigmentai. Tokiu būdu, gelio sluoksnis gali būti apšviestas gerai UV spindulių ir garantuoja 100 % išgydyti. Dėka medaus poveikis, šis gelis yra sklandžiai patys ir gali būti tvarkomi labai gerai ant viršaus iš jos vidutinio klampumo. Ši spalva geliai didžiulis spalvų paletės laukia mūsų parduotuvėje. Kartais tos spalvos purvinas šokių, sausainiai, mėlyni džinsai ar magija yra elementas pažymėtai sričiai. Prisijunkite prie mūsų ir pasinaudoti metalo spalvos gelis-kokybės garso.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5044
Apžvalga
5
72
4
31
3
8
2
2
1
2

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis