Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Spalva Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line Makiažo gelis
Informacija
+
Norėtumėte pagaliau imtis atostogų negražus dėmės ar mazgelių ant jūsų nagų? Tačiau iki šiol neturėjote jokio supratimo, kaip jūs norite tai padaryti? Mes rekomenduojame, kad mūsų American line makiažo želė. Vietoj to galite builder gelis tiesiogiai gruntas gelis po taikyti, dėvėti mūsų makiažas ant gelio. Atkreipkite dėmesį, kad jums šis gelis tarp perėjimą nuo gamtos prie dirbtinio nagų thickest apie modelį. Iki galiuko nago ir nago ir jums turėtų leisti gelio vėl švelniai nukristi ir nagų kraštai nėra plonas. Sukietėja ji tris minutes UV lempos šviesoje. Po sūdymo, pašalinti prakaito su medvilnės vata ir švaresnis sluoksnis. Mažų mazgelių, kurie yra vis dar matomi ant nagų, gali sušvelninti su bauda failą. Taikyti iš karto po to sandarinimo gelis iš tos pačios serijos. Tokiu būdu pasiekti ilgalaikio galiojimo laikas, apsaugoti jūsų raižyti nagai nuo įbrėžimų ir suteikti jai taip pat gražus žvilgantis blizgesys. Pasirinkti jūsų mėgstamiausia spalva tarp spalvos ir rožinės arba persikų. Nedvejokite ir greitai nuspręsti, kurį dėl mūsų makiažo želė nuo produktų asortimentą, UV gelis ir Spalva gelis, aukštos kokybės nagų studija kokybės.
Matmenys
+
0.068 Metras (m)
0.068 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4
Apžvalga
5
0
4
3
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis