Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Sandarinimo Gelis
nded Stiklo - 1 etapas-Statybininkas gelis

Informacija
+

Su stiklo 1 fazės gelis gali padaryti visiškai nagų modeliavimas, nes jis pakeičia visus sluoksnius, pvz., gruntas gelis, pastato gelis ir sandarinimo gelis. Kitų stiklo gelio ar UV geliai nėra būtina. Yra iki kiekvieno nagų dizainerė kurią sistemą jis naudojamas. Kai kurie norėtų dirbti su pagrindu, Asamblėja ir plombavimas gelis, kiti labiau naudojant 1 etapas želė. At nded surasti tinkamą pluošto stiklo geliai, abiejų sistemų. Galite tai padaryti aiškiai arba rausvos spalvos su mumis tiesiog ir greitas užsakymas internetu. Jei norite padengti nagų trūkumų, būkite rožinis gelis. Fizinis modelis vietoje pvz, gamtos nagų stiprinimas tinkamiausias yra aiškiai gelis. Ypač gamtos natūralių nagų modeliavimo, pluošto stiklo gelis yra rekomenduojamas, nes galite modeliuoti modelį padėtis labai plonas ir stabili. Į nded 1 Etapas-Builder gelis yra su Desmitcīņnieks ir yra optinio stiklo dalelių sumaišyti su. Suplyšusi nagai ar taip pat problema nagai taip priklauso į praeitį. Erzinanti ir varginanti dirbti su nagų dizaino stiklo audinio sąskaitų šio amžinai.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.6364

Apžvalga

5
8
4
2
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis