Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Sandarinimo Gelis
Greita baigti viršų gelis LED sandarinimo gelis yra puikus
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

nded Greita baigti – viršutinis sluoksnis šiuolaikinių aukščiausios kokybės LED sandarinimo gelis. Nagų gauna per akrilo dalis po nago per ryškiai blizga „ blizgus “ sandarų. Šis ypatingas ir sudėtingas greitai baigti viršų kailio iš Nded yra ploni klampus nuoseklumą ir atšaukia savarankiškai sklandžiai. Apdorojimo laikas yra mažiau nei 3 minučių – priklausomai nuo UV šviesos prietaiso veikimui. Šviesos kietėjimo blokas su 36 vatų šviesos našumu blizgus Finishgel vaistai, pvz., po 1,5 min. Kaip bendra UV gelis ir Spalva gelis mūsų internetinėje parduotuvėje yra LED Versiegeler lengvai apdorojamos ir todėl puikiai tinka, įgyvendinti puikus nagų modelis sluoksnių kokybės studija. Kaip rūgščių viršutinis sluoksnis, jis idealiai tinka alergiškiems žmonėms. NDED greitai baigti viršų kailio yra 5 ml, 15 ml, 30 ml, 50 ml ir 250 ml kiekiais. Taip pat Natūralūs nagai, akrilo nagai ir nagai su šio šiuolaikinio nagų dizaino produkto savaites blizgus galima stiklo pluošto.

 

kaip bendra UV gelis ir Spalva gelis mūsų internetinėje parduotuvėje yra taip pat LED Versiegler lengvai apdorojamos ir todėl puikiai tinka, tobulas nagų modelis sluoksnių kokybės studija be prakaitavimas sluoksnis.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4787
Apžvalga
5
53
4
34
3
6
2
2
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis