Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Diskoteka gelis rožinės iki ryškios gražus pirštų nagai
Informacija
+

Gražus geliniai nagai – ryškiai rožinės spalvos gali būti su diskoteka, rožinis gelis pavyzdžiu. Šviesos gelis gali būti naudojamas kaip visiškai padengti modeliavimas taip pat kaip ir Prancūzijos nagai ar nail art-Dekoravimui.

 

Taikymas atliekamas kaip įprasta kruopščiai nuvalyti ir nupoliruoti nago forma. Plonų sluoksnių, gelis su gelio teptukas ar net pasukioti vietoje yra taikoma ir išgydyti. Sluoksnių skaičius rengia vis daugiau spalvos intensyvumas. Arba dar gali štampavimo arba su teptuku nail art būti taikomos. Nagų yra plombuojamas modeliavimo pabaigos. Šis sandarinimo gelis per prakaitavimas sluoksnis yra taikomas ir tada sukietėjęs. Tik tada bus prakaitavimas sluoksnis su valymas nuo mūsų nded parduotuvė iki.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.75
Apžvalga
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis