Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / LED Geliai
NAIL-EON LED/UV gelio Lenkijos specialus gruntas - gruntas gelis
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų modeliavimas su geliu, bazė kailis yra būtinas. Pirmas sluoksnis gelio įsitikinkite, kad kad nagai yra ne spalvą ir garantuoja gelis danga ant natūralaus nago ir gelio nagų optimaliai. NAIL-EON LED/UV gelis Lenkijos specialus gruntas yra plonas klampumo ir lengva taikyti.

Gruntas tepamas kaip pirmas sluoksnis yra gelis ant natūralių nagų gruntas padengti. Jis idealiai prisitaikyti prie pastato geliai pvz., taip pat gelio dangos. Mažo klampumo bazė kailis teptuku ant kaip nagų lakas ant nago, tada NAUL-EON gelio dangos gali būti įtrauktas tiesiai į drėgnas gruntas. Tada toliau gydant gali būti tiek UV - šviesos. LED sūdymo privalumas trumpesnė ekspozicija. Kailis naudojamas pagrindo gruntas gelio gelis modelį padėtis, jis ant nago taip pat retai dažyti, tačiau tada atsparios. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas, tada į pirmą sluoksnį gelio struktūros gelis yra taikoma. Šis gelis sluoksnis pasirinkti saugumo skaidriai, kad natūralių nagų virsta ne iš vėlesnių spalvoti geliai. Baigti gelis modeliavimo siūlo viršutine danga, taip pat kaip NAIL-EON LED/UV gelis Lenkijos specialiųjų su mumis yra prieinama.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
instrukcijos
+
NAIL-EON UV lakas specialus gruntas itin tinka mūsų ilgalaikis puikius pagrindus UV gelio dangos.

1-as žingsnis:Parengti natūralius nagus, iš jums failą patarimus į norimą formą. Nustumti į taktą odeles ir nagai su buferiu šiek tiek Przygasić.

2-as žingsnis: Dabar vykdyti mūsų NAIL-EON UV lakas specialus gruntas plonu sluoksniu ir leiskite šis gydymas 2 minutes šviesos šaltinio. Prašome Neišimkite prakaito sluoksnis.

Žingsnis 3: Dažymas su mūsų UV gelio dangos ir taip pat gali išgydyti ją į šviesos šaltinio.

4 žingsnis:Plomba danga specialios vinys su NAIL-EON UV top coat straipsnis Nr. 1054 sluoksnis. Po sūdymo, pašalinti prakaito sluoksnis su valymas prašome.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4048
Apžvalga
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis