Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / LED Geliai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON LED/UV gelis Lenkijos specialios viršų kailio
Informacija
+
Viršutine danga kaip hermetiku yra ant kiekvieno sluoksnio modelio torto glajus. Sandarinimo gelis paltai dirbtinio nagų atsparus sluoksnis ir apsaugo nuo skaldos ir įbrėžimų. Be to, patvaresni ir patraukli blizgesį skiriama vinis.

NAIL-EON LED/UV gelio lako specialios viršų kailis išgarų ir yra tinkamas ne tik dėl faktų. Taip pat akrilo nagai, UV gelis lakai arba tradicinės nagų lakai gali būti dengiamas sluoksnis sandarinimo. Į viršų chalatą taikoma galutinio nagų, akrilo nagai yra pareikštas taikomos su buferiu blizgančios. Tada UV ir LED šviesos apdaila yra išgydoma. Su Zellette ir siurblys prakaitavimas sluoksnis pašalinamas, nagų yra poliruoti kelis žingsnius į blizgančios. Blizgus efektas patvirtina naudojant poliravimo aliejaus. Gatavo nagų yra ilgai nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų.


Matmenys
+
0.033 Metras (m)
0.033 Metras (m)
0.068 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

instrukcijos
+
NAIL-EON UV lako specialios viršų kailio kaip įbrėžimams atspariu blizgus baigti mūsų gelio lako ir gelio ir akrilo modelis sluoksnių

1-as žingsnis: Kaip žinia, parengti natūralius nagus.

2-as žingsnis:Kaip Glaisto, pasinaudokite mūsų NAIL-EON UV lakas specialus Glaisto Str-Nr. 1054th mąstymo 2 minučių šviestuvų grūdinimas.

Žingsnis 3: Dabar jūs galite su jūsų UV gelis Lenkijos modelis vinys ar tapybai. Čia prašome net išgydyti.

4 žingsnis: Kaip hermetiku, naudoti mūsų NAIL-EON UV lakas specialus viršutine danga. Tai apsaugo dažų ir suteikti jūsų nagai blizgantis apdaila. Su siurblys prakaito sluoksnis nuimamas.


Patarimas:Mūsų NAIL-EON UV lako specialios viršų kailio tipo Nr - 1054 tinka taip pat kaip apdaila gelio ir akrilo modelis sluoksnių. Lengvai modelį padėtis leidžia visiškai ir sukietėja. Su valymas, pašalinti sluoksnis prakaitavimas pabaigoje.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
60
4
31
3
4
2
1
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis