Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Gelio laku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
NAIL-EON Gelis Lakas HIGHLIGHTS Limited Edition
Informacija
+

Mūsų gelio dangos pasižymi Peel Off nagų lakas ir juostelės dažų savybės. Jūs praleisti tik gruntas ir Glaisto, tada galite pašalinti tik mūsų gelis lakai po kelių dienų nago.

Su mūsų NAIL-EON gelio lako renginiai taip pat žinomas kaip Gelish, gelio sluoksnis, UV nagų lako ar UV laku Mes tiekiame ypač spalvinga ir išraiškingas gelio laku, kuris yra neįtikėtinai gražus nagų modelis sluoksnius galima kurti. Jūs esate su šiais Vaivorykštinis gelis lakas yra patarti, jei jūs vinis modelis sluoksnių gelio pagrindu norite sukurti, bet atsisakyti ilgai nešioti su teptuku ir gelis noriu. Su šis gelis lakas Gelio laku yra UV gelis su teptuku tiesiogiai taikyti iš butelio. Gelio lako Dažai yra kaip įprastinių nagų lakas taikomųjų ir tada UV šviesoje, pvz., UV gelio sūdymo. Gelis lakas yra tam tikrą laiką, yra labai populiarus, nes jie yra patogūs. Užsisakyti su į Reikia sukurti gelis lakas nagų modelis sluoksnių, nagai kaip įprasta pirmiausia būtina išvalyti ir pašalinami riebalai. Kitame etape nagus yra roughened prasidėjo nagus. Gelio laku yra su įprastinių UV geliai, taikoma su šepetėliu yra suderinami ir galima idealiai derinti. Jums reikia dirbti ne tik su želė dažai, bet taip pat gali Kaip žinoma, naudojant UV gelis. Būti kūrybingi ir tegul jūsų Vaizduotė laisvą valią. Mes turime aukštos kokybės ingredientų šią programą Piešimas procesus, kad jūs galite būti tikri, kad gausite kokybišką produktą, kaip jie naudojami mūsų. Tai šviesa, vytintas nagų lako, kuris gydo su UV vieneto ir LED šviesos sūdymo vieneto!

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.1667
Apžvalga
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis