Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Fazės Gelis
NDED 2 etapas želė

Informacija
+

Kodėl naudoti tris skirtingas nagų geliai, jei jums tiesiog stabili savo dirbtinius nagus fazės gelis su mūsų NDED 2, nei jei taikoma trijų skirtingų geliai? Padavimo ir juodinti savo gamtos nagai nagai pradžioje. Tada, rasti visus savo vinys Patarimas dydžiai out of the box ir pridėti jį su nagų klijai. Failo visi nagų patarimai norimo ilgio ir formos ir tada pareikšti perėjimą nuo gamtos prie dirbtinio nago lygiu. Kitame etape, taikant pirmą sluoksnį mūsų 2 etapas-Builder gelis ir sukietėja pagal UV šviesos įtaisas, jis. Iš karto po pirmojo sluoksnio, jūs modelis C-kreivė su paties nagų dizainas gelio. Čia, jums reikia išsiaiškinti, storas, bet minkšta bumbulas tarp natūralių ir dirbtinių nagų. Vėl bus harden šį sluoksnį balinamojo gelio po UV lempa. Valymo prakaitavimas sluoksnis su a tada ir sklandžiai visus nelygumus gelio. Tam naudokite gerai failą. Jūsų dirbtiniai nagai dar puiki apsauga nuo įbrėžimų duoti ir gauti, jie bus gloss rekomenduojame pabaigoje įdėti net sandarinimo gelis iš tos pačios serijos. Mūsų 2 fazės gelis nuo produktų asortimentą, UV gelis ir Spalva gelis, nuvykti į aukštos kokybės nagų studija-kokybės, neįtikėtinai žema kaina.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8

Apžvalga

5
28
4
7
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis