Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Fazės Gelis
1 Etapas jums modelis pilnas nagų modeliavimo gelis

Informacija
+

Jūs pavargote kiekvienam Sluoksnio gelis atidaryti skirtingi puodai? Nesijaudinkite, tai dabar NDED 1 etapas-Builder gelis pastaruosius taikymo. Su šis gelis, galite paryškinti modelis lengvai visus tris etapus ir jūsų dirbtinius nagus. taip pat su trijų skirtingų geliai, gauti stabilų. Pradėti kaip įprasta su savo natūralius nagus ir, dembliai padavimą. Tada įklijuoti Jos nagų patarimai ir parveža norimo ilgio ir formos. Failai Perėjimas nuo gamtos prie dirbtinio nagų toli ir atlikti 1 tiesiai Etapas-Builder gelio. Jums reikia tai prieš bet rišiklis daugiau, nes su buvo tvarkomi gelio. Medaus poveikis tęsiasi nagų gelis automatiškai sklandžiai, todėl jūs turite mažiau padavimo darbo. Ačiū, kad į Spalvos apsauga nebegali pasukti jūsų nagai ir lieka per keletą Savaites ir blizgančios. Be to, jis gali būti puikus su spalva fragmentai ir spalvų mišinys iš mūsų parduotuvės ir girdėjau, kad vėliau kaip UV & spalva Gelen, Polimerai yra. Jūs galite nurodyti sumą šis gelis su mumis nuo 5 ml iki Pasirinkite 200 l. Nagų modeliavimas su tik 1 pavyzdžio vairuotojo pažymėjimai Etapas-Builder gelis nagų studija kokybė už gerą Kainos kokybės santykį.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.7096

Apžvalga

5
226
4
70
3
6
2
1
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis