Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Fazės Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line 1 etapas želė
Informacija
+
Į UV partija nagų modeliavimo gelis ir Spalva gelis reikia. Mūsų Amerikos Linijos yra puikus kompanionas bet UV gelis modeliavimo. Jis gali būti visų Sluoksniai naudojami ir elastinga stabilumas, su nagus vienas itin saugiai. Nes ji driekiasi pati sklandžiai, sutaupys jums daug į jį sunkus padavimo darbo. Daugeliu atvejų, tai yra remontuoti. Po Jūs turite blizgesio pašalinti paskutinį sluoksnį, prakaito ant nago paviršiaus. Be to, jis maitina nagai, nes ji specialios kalcio ir vitamino struktūra sudėtinga. Už ypač gerą sukibimą su Romanas klijų stiprintuvas, sumaišytas su gelio. Be mūsų 1 Etapas-Builder gelis serijoje jūs rasite daug daugiau geliai, American line, visų puikiai suderinti tarpusavyje. Modeliavimo rezultatai bus su Šie produktai visiškai įtikinti ir įkvėpti. Modelis vietą, kuri nėra atrodo tiesiog puikiai, bet taip pat nieko savo nagų priežiūrai nėra. Mes siūlome jums ne tik patirties gamintojų, bet taip pat didžiausias Mūsų produktų, kuriems taikomos visos griežtos kontrolės kokybę. Įtikinti Jūs save ir bandymų mūsų geliai American line serijos, bus gelis daugiau norite praleisti ir įdomu, kaip jūs taip ilgai be galėtų išeiti!  
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.9444
Apžvalga
5
17
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis