Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Euro-Line
Ačiū, kad į Euro-Line puikus blizgesį akimirksniu valdo struktūrą gelis

Informacija
+

Dėka savo dviejų skirtingų klampumo euro-line pastato gelio juda sklandžiai savarankiškai pritaikius ir sutaupyti tiek laiko nagų modeliavimo ir po paraiškos padavimo. Nagai yra lengvai ir sėkmingai gelis ir Spalva gelis su šiuo aukštos kokybės UV produkto dar greičiau ir dar daugiau gražių rezultatų. Euro-line bus želė antrą sluoksnį balinamojo gelio anksčiau taikomųjų ir dūmuose pagal UV šviesos gelio gruntas, klijavimui, taikomas. Taikomoji gelis yra aukščiausias taškas nago, t. y. C kreivė, t. y. tiesiogiai, kai nago galiukas ant natūralaus nago buvo išleistas, ir perėjimas gali būti vertinamas. Medaus poveikis šis produktas užtikrina, kad gelis plinta tolygiai ir sklandžiai juda. Kai šį sluoksnį balinamojo gelio yra išgydoma, galite pradėti su nagų apdaila. Nepriklausomai nuo to, ar Prancūzijos manikiūro ar kitos kūrybinės dizaino - šis gelis kaip antrą sluoksnį, yra geriausias pagrindas gražus, puikus modelis sluoksnių. Daugelis nagų salonai prisiekiu šis gelis, kuris su mumis spalva aiški, rožinė - pieniškas rožinių variantų yra aiškiai pateikta. Jūs taip pat galite pasirinkti euro-line pastato gelio tarp vidutinės trukmės arba stora klampumo. Mes garantuojame jums aukštos kokybės studijos kokybės didmeninės kainos. Užsisakyti šį straipsnį ir pamatyti sau kokybę ir pasinaudoti mūsų mažas kainas.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8

Apžvalga

5
12
4
4
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis