Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line plombavimas gelis
Informacija
+
Ryškiai blizgios nagai yra absoliutus magnetas į akis. Šis stilius yra visada karšta, prašmatnus, madinga, ir prideda spalvingi, net ekstravagantiškų prisiliesti prie naudotojo. Puikus puikus nagų paviršius atrodo visada šviežios ir labai gerai išlaikytas. Tai nėra svarbu, ar jūsų klasikinis prancūzų, parengti nagų menas arba Fullcover (pilnas su UV gelis ir Spalva gelis padengtas) norima - už mūsų Euro-line sandarinimo gelis duoda visos versijos tikrai gerai į pirmą vietą. Dėl mūsų specialus gelis po sūdymo sandarinimo sluoksnis yra taip pat labai atsparus įbrėžimams. Jų modeliavimas yra gerai apsaugotas nuo išorinio poveikio, iki kitą lygį aukštyn. Nuoseklumas yra vidutinio klampumo ir labai lengva taikyti. Ji veikia sklandžiai savarankiškai ir neturi srautas kampuose. Pradedantiesiems galite naudoti ją kaip profesionalai. Plonas, jis yra taikomas dūmuose sluoksnio struktūrą. Kitas teigiamas aspektas darbui su mūsų sandarinimo gelis, kad tai puikiai tinka linkusi žmonių. Mes padaryti atitinkamą saugos duomenų lapą su visų išvardytų sudedamųjų dalių paprašius galima. Jūs būsite nustebinti tuo, kaip stipriai yra mūsų profesinės euro-line produktų. Kuriant, mes įdėjome daug dėmesio dėl, mūsų sealers vienodai taikomos visoms UV gelis sistemoms. Apsipirkti į jūsų širdis geidžia mūsų interneto parduotuvėje. Aukščiausios kokybės už mažiausią kainą rasite tik čia.
Matmenys
+
0.062 Metras (m)
0.062 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.3333
Apžvalga
5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis