Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line Greita Baigti viršų gelis
Informacija
+
Jūs gaunate su šios baigti gelis euro linija serijos labai aukštos kokybės produktas, kuris yra ne tik paprasta naudoti, bet taip pat daug teigiamą šalutinį poveikį. Euro-line Greita baigti Viršutinis gelis 15ml yra geriausias pasirinkimas, jei jūs ieškote vienas Reikia baigti gelis ieško žmonės su alergijos ir problema nagai. Tokia tobula Laipsnį suteikia jums šis gelis blizgus ir permatomi Sandarinimo sluoksnį raižyti meno ar natūralius nagus. Ačiū, kad į plonas klampumo gali būti lengvai tvarkomi šis UV-gelio ir ji veikia sklandžiai dėl klampumo, pati. Tačiau, svarbu, kad Gelis yra taikoma retai, nes jis, jei jis per storas buvo taikomos tik sunkiai lygina ir išplėsti apdorojimo laikas daug kartų. Įprastas Sūdymo laikas priklauso nuo apdorojimo įrenginys, nuo 1,5 iki 3 minučių. Visi mūsų produktai yra iki šiol Nagų dizaino technologijų ir plėtros. Vežame tik gražiausia Studijų kokybės produktus. Be to, šis greitai baigti viršų gelis Jūs taip pat UV gelis ir spalva geliai mūsų internetinėje parduotuvėje, kad kitas ypatybes. Įsitikinęs, mūsų produktai, ir ne tik jums, bet ir savo Klientai bus malonu įvairovę ir daug galimybių gražus nagų dizaino. Yra akrilo akcijų.
Matmenys
+
0.063 Metras (m)
0.062 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4
Apžvalga
5
4
4
3
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis