Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Euro-Line
Euro-Line bazės želė

Informacija
+

Euro-line klijų gelis yra specialiai gelio nagu kosmetika kad po labai pagerina sukibimą tarp jūsų natūralius nagus ir naudoti UV gelis ir Spalva gelis. Papildomų įrankių, tokių kaip toks kaip rišiklis ir gruntas nėra būtinai reikalingas, vis dėlto įtikinamų rezultatų. Ypač moterims, kurios dažnai turi kovoti su renovuotas modeliavimo medžiagos, mūsų Euro-line, produktas yra tikra palaima. Globos problemų yra taip tiesiog sumažinti ir dar veiksmingas. Galite nešioti ant šviežiai taikomos nagų patarimai taip pat. Mes galime jums pasakyti net dar labiau teigiamas bruožas: mūsų aukštos kokybės gruntas gelis tinka alergiškiems žmonėms. Tai svarbi savybė, jei jums 100 procentų būtinai norėtų, kad mūsų klijavimui gelis tvarkant jautrių žmonių palieka jokių klausimų. Visi nagų tipų su mūsų profesionalus gelio plonas klampumo gali būti redaguojamas. Taikymas veikia geriausiai, jei jūs esate greitas ir ekonomiškas čia. Įsitikinkite, kad jums ateina per arti mirkyti teptuku nago krašto. Paviršiaus driekiasi automatiškai sklandžiai (medaus poveikis), sumažinti teisę iš pat pradžių turi būti baigtas vėliau padavimo darbo. Jūs gausite aukščiausios kokybės tiesiogiai iš gamintojo, kaip įprasta. Su mūsų profesinės produktai, jūs esate galėtų gyventi iš savo kūrybos svajones. Nedvejokite ir rezultatas su firminių produktų iš mūsų internetinėje parduotuvėje.

Matmenys
+

0.062 Metras (m)
0.061 Metras (m)
0.042 Metras (m)

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.4286

Apžvalga

5
5
4
0
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis