Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line 2 etapas želė
Informacija
+
Gelis modeliavimo įvairių spal & UV geliai yra naudojami. Mūsų EUR linija geliai yra ypač lengva valdyti ir puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Jūs būdingas savo medaus poveikis per kurią jie patys sklandžiai traukti. Nuobodų padavimo vargo yra sumažinta iki minimumo. Euro-line 2 etapas-Statybininkas gelis puikiai tinka dizainas sluoksnis 15 ml dydžio. Į Specialus gelis įsikuria greitai ir lengvai didesnius nelygumus ir yra jo storio klampus nuoseklumą taip pat lengva valdyti, jei kas nors vis dar nėra yra tiek daug pratybų. Inkrustacijos dizainas nagų klijų stiprintuvo atsako gelis puikiai dėl Brad geltona. Jis gali nagų dizainas Spalvos pigmentų ir Glitterstäuben galima maišyti, ypač dėl didelis privalumas yra kūrybos nagų dailės. Prieš naudojant, jį reikia maišyti būti. Gauti blizgesio apdaila, gelis gali Sandarinimo geliu arba išvalykite paltai yra taikoma. Mes siūlome jums ne tik aukščiausios kokybės, mūsų Produktai, bet ir gamintojų patirties. Be to, rasti Mums puiki paslauga, jūs taip greitai nerandate kitur yra. Jūs įtikinti save iš mūsų ir mūsų produktų, jums bus įsitikinęs. Jums bus praleisti mūsų 2 etapas-Statybininkas gelis norėti.
Matmenys
+
0.063 Metras (m)
0.062 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis