Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Euro-Line
Euro-Line 1 etapas želė

Informacija
+

Gelis modeliavimo gali būti pastatytas įvairių. Ji gali būti naudojamas trijų geliai, gruntas gelis, pastato gelis ir Sandarinimo gelis išvada. Daug lengvai galima su mūsų Euro-line 1 etapas-Builder gelis 15 ml dydžio. Įvairūs UV gelis ir Spalva gelis gali būti naudojami gražiausių kūrinių, euro-line serijos geliai visi per jų puiki kokybė ir geriausiai apibūdina Poveikis taip pat jautrus alergiškiems. Jūs galite mūsų 1 etapas-Builder gelis visi trys sluoksniai Naudoti modeliavimas. Yra gelis, kuris yra medaus poveikis, per, net sklandžiai juda ir parengti padavimo darbo žymiai sumažėjo. Prieš į Naudojimas turėtų būti prie jo pridedamas. Gelis yra nagų dizainas klijų stiprintuvas įtraukta, kuris modelis padėtis ypač atsakingas. Gelis geltona ne ir tinka didesnių ausele greitai ir lengvai atsiskaityti. Parengti nagų dizainą galima su spalvos pigmentai ir Glitterstäuben yra sumaišyti. Apsvaiginimo valymas gali būti su į Apdaila padengta sandarinimo gelio arba perteklius dažais. Mes siūlome daugelio metų patirtį kaip gamintojas ir didžiausia mūsų produktų kokybę. Be to jums bus rasti vieną čia puikus aptarnavimas. Mums ir mūsų 1-fazės gelis, grąžinti į Kokybė ir kaip lengva būti įsitikinęs ir entuziazmo.  

Matmenys
+

0.063 Metras (m)
0.067 Metras (m)
0.042 Metras (m)

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
12
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis