Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Bazinis Gelis
Vylet-Nails Premium gruntas gelis - lipni gelis - jo pagrindą gražus nagai

Informacija
+

Aukštos kokybės Vylet-Nails Premium gruntas gelis - lipni gelis iš kategorija UV gelis ir Spalva gelis yra puikus gelis modeliavimo. Bazinis gelis yra taikoma vinis ir išgydyti. Šie statybos, Nagų dailė - ir uždarymo sluoksniai yra tik kaip ilgalaikio vartojimo kaip bazinis gelis. Todėl kruopščiai gruntas yra ypač svarbus.

Tvarką, Vylet-Nails Premium, gruntas gelis pagal natūralių nagų paruošimas. Tai yra paduotas pašiurkštinti ir grunto sluoksniu. Rišiklis užtikrina stabilią palaikykite nagų gruntas. Gruntas yra tapybos ant plonu sluoksniu ant nagų ir tada išgydyti po UV lempa. Svarbu jau ne šio sluoksnio gelio nagų kraštus gali laisvai, bet gelis likučių gali būti pašalinta su apelsinų medienos klijuoti prieš gydyti. Yra gruntas gelis yra džiovinti, sluoksnių struktūra gelio yra taikomas, tada sandarinamas ilgą gyvenimą ir blizgančios. Vylet-Nails Premium gruntas gelis gali būti naudojamas kaip pagrindas yra UV nagų lakas. Taikant daroma šiuo atveju taip pat kaip ir geliniai nagai. Gelio gruntas yra dengiamas į dešrų Glaisto. Taip pat čia ilga rankena plomba rekomenduojama.


klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis