Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Bazinis Gelis
nded Stiklo - gruntas gelis

Informacija
+

Jūs žinote, problema, kad modeliavimo kai kurie klientai ar net vieną save netrukus, plėtoti pakelti ar vinis yra suplyšusi arba visiškai atšauktas. Vis dėlto norite, gražus ir visų pirma tvirtos nagai nepaisant problema nagai? Šios problemos toli yra nded stiklo gruntas gelis. Tiesiog parengti jūsų nagai kaip įprasta ir taikyti gruntas, vienas. Optinio stiklo gelis retai taikomos ir išgydyti UV lempos 120 sekundžių tegul ant nagų. Dabar jūs galite su savo modeliavimas su UV kaip įprasta toliau geliai arba apdoroti kitais optinio stiklo geliai. Per integruotos optinio stiklo dalelių, modeliavimo yra itin sunku ir lieka bet labai elastinga. Geliai yra dėl stiklo pluošto lankstumas taip pat jokie kėlimo. Jei norite atkurti suplėšyti natūralius nagus, tada jokių erzinančių pleistras ir remonto su šilko yra svarbiau. Modeliavimas su optinio stiklo gelis vadinamas UV gelis su optinio stiklo dalelių. Jis susijęs su UV gelio akcijų buvo sumaišyti su stiklo audinio. Tai dar nėra būdinga modelis sluoksnius akrilo ar gelio nagai. Kol kas skaičiuojami vinis sistema stiklo viešai neatskleista patarimų lako salonuose, bet pamažu Ši technika tvirtina pati visur ir tampa daug nagų dizaino tendencijas. Gruntas-, dabar gali Asamblėja ir plombavimas gelis, su mūsų nded Optinio stiklo geliai pakeisti ir gauti dar plonesni ir tokiu būdu daugiau natūralių nagų. Daugelis nagų salonai, bet taip pat tik naudoti, nded Stiklo gruntas gelis ir tada kaip paprastai normalioji UV geliai darbais.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.75

Apžvalga

5
6
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis