Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Bazinis Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017

Bazinis Gelis

Natūralūs nagai yra jautrūs. Kaip viskas, kas yra sukurta gamtos, jie atrodo gražiai, jei yra prižiūrėti, bet greitai lūžta ir yra jautrūs mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, ilgai surinkinėjant tekstą kompiuterio klaviatūra, dirbant darbus su įvairiais įrankiais, dėl dulkių ir šiurkščių paviršių. Nepaisant lakų ir gelių neigiamo poveikio natūralūs nagai turi būti apsaugoti ir atrodyti gražiai. Todėl rekomenduojama priauginti dirbtinius nagus. Jie, kaip apsauginis gelinis arba akrilinis sluoksnis, padengia natūralų nagą, kurio tada tiesiogiai neveikia kenksmingas aplinkos poveikis, pavyzdžiui, tirpikliai, lakai ir t. t. Natūralus nagas gali netrikdomai augti, kai… Taip, kada? Kai dirbtinis nagas priaugintas labai atsargiai, saugant natūralų nagą. Kam reikalingas tas apsauginis sluoksnis, jei naudojami klijai kenksmingi natūraliems nagams arba kai klijai visai neklijuoja?

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės gelių, skirtų gruntavimui ir sukibimo gerinimui. Produktai tausoja natūralius nagus ir užtikrina puikų sukibimą. Galite įsigyti pigesnių didelių pakuočių, skirtas nagų grožio salonams ir profesionaliems nagų dizaineriams/dizainerėms ir, žinoma, mažų pakuočių, skirtų naudojimui namuose. Jei klijai vis tiek klijuoja netvirtai, mes Jums siūlome informacines brošiūras, kuriose išdėstyta informacija apie daromas klaidas. Svetainėje yra patarimų ir gudrybių, kaip naudoti UV gelius, dirbtinių nagų priauginimo instrukcija, klaidų sąrašas ir problemų, kylančių naudojant UV gelį, sprendimo būdai.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis