Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Atvilgyti Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-Off spalva gelis jūsų idealus nagų modeliavimas
Informacija
+
Gelis ir Spalva gelis lengvai puikus rezultatai su į soak-off geliai UV gauti. Į nded soak-off Spalva gelis idealiai tinka atskiras modelis vietą. Nesvarbu, kas tendencija yra tik sakė su šis gelis galite suspėti su kas tendencija. Nesvarbu ar pažvelgti į Prancūzijos arba visiškai modeliavimas, su šio gelio rinkinys pabrėžia jį garantijas vilkite ypatingą dėmesį. Spalva gelis gali būti naudojamas sukurti atskirus nagai. Jis gali būti lengvai tvarkomi ir aukštos kokybės. Greitai modeliavimo puikus rezultatas gali būti su šis gelis. Kaip ir visi soak-off geliai linijos ji suteikia minimalus failą darbo. Soak off gel gali būti taikomas natūralius nagus, ir jis išlygina nago patarimai. Jis tokiu būdu atlieka ne mechaniniams veiksniams ir yra gerai toleruojamas. Gelio nagai vėl įjungia auto švelninamasis efektas. Geliai turi tik 2 minutes Sūdymo laikas, UV lempa, tai nėra jokio skirtumo, kurie sluoksniai, pastatas, ar gruntas, pastato gelio arba baigti tik dirbo. Ilgai laukti yra pasenę. Galite įtikinti save šio neįtikėtinai gelio ir pasitikėti savo patirtimi, gamintojas. Jums bus sužavėtas universalumo į gelio. Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.2542
Apžvalga
5
29
4
23
3
4
2
3
1
2

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis