Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Atvilgyti Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off sandarinimo gelio aukštos kokybės apdaila modeliavimo
Informacija
+
Daugeliui, soak-off geliai yra dar nežinomas Produktas, o į JAV ir kitose šalyse, soak-off geliai jau nuo naudojami ilgą laiką. Palyginti su įprastinių UV gelis & Spalva gelis gali soak-off geliai su acetonu, kurių sudėtyje yra Materiallöser Be padavimo vėl prie nago. Soak-off priemones išverčiami Panašiai kaip "dar kartą būti išpirktas". Su impulsų NDED soak-off gelio gauti 5 ml Jūs labai aukštos kokybės produktas, kuris nagus nagų modeliavimo suteikti puikiai blizga paviršiaus. Ačiū, vartojamas Ingredientai už atitinkamų soak-off gelio, yra padavimo žemyn ne daugiau prireikus ir jei jūsų Klientai turėtų nuspręsti, vieną kartą į Nebegali užpildyti nagus, kad nagai, jūs galite lengvai su į lengvai pašalinti sluoksnis prie sluoksnio acetono, kurių sudėtyje yra Materiallöser. Tai kelis Nagelschonender, ne tiek, ir beveik nė vienas Medžiaga savo natūralių nagų yra paduotas ir pašalintas. Jei jūs Soak-off naudojami produktai, jūsų klientai galės, pavyzdžiui, siūlome pirkti Materiallöser vidaus vartojimui kai užsisakote Norėdami įrašyti naują kursą jums. Tai būtų žinoma pinigų nuostolius sukelti, bet per papildomas pardavimo Materiallösers galėtų Šis subalansuoti. Įtikinti mūsų kokybės studija Produktų ir ieškoti alternatyvių ir papildomų produktų mūsų parduotuvėje. Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.  
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.2174
Apžvalga
5
12
4
6
3
3
2
2
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis