Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Atvilgyti Gelis
nded soak-off prancūzijos želė aprūpina klasikinę išvaizdą prancūzijos nagai

Informacija
+

NDED Soak-Off prancūzų gelis yra produkto gamybos UV gelis ir Spalva gelis šeimos. Svarbus skirtumas yra tas, kad soak-off geliai yra nuimami ir todėl ne žemyn yra padavė. Per kelias minutes, galite visiškai pašalinti šiuos geliai. Tiesiog paviršius šiek tiek grubus, Solver nuleisti specialios mirkymas želė pagal nurodymus ir gelio likutis su raudonmedžio lazdelės iš nagų žemyn skaidrių. Jūsų natūralių nagų laikomi šio švelniai. Todėl šie geliai taip pat toks populiarus su gamta nagų sustiprinimas arba visiškai padengti, taip pat Fullcover vadinami. Sukurti gamtos Prancūzijos ieškoti savo rankas ir nagus. Apdoroti soak-off geliai taip: šiek tiek grubus jūsų nagai ir nubaltinti gerai. Tada, gruntas soak-off gelio sluoksniu ir sukietėja ji dvi minutes. Nedelsdami kreipkitės gelio Prancūzijos šepečiu arba vietoje pasukioti mūsų soak-off prancūzų graži šypsena linijos jūsų nagai. Nepamirškite dvi minutes sunkumus. Priklausomai nuo skonio drumstumas, galite pakartoti ankstesniame žingsnyje. Galiausiai, dar su su sandarinimo gelio soak-off gelio sluoksnių uždaromi ir taip pat išgydyti. Gatavo puikus nagų patarimai yra puikus. Galite pasirinkti iš įvairių dydžių. Visada, visada nebrangiai! Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
8
4
0
3
2
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis