Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Atvilgyti Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off makiažas slepia negražus dėmės ant jūsų nagai gelis
Informacija
+
NDED soak-off gelio makiažas yra stebuklingas vaistas šiek tiek nago plokštelės spalvos pakitimas. Ji gali būti nuostabiai paslėpta su vienu ar dviem taikant gelio. Jos nagų atrodo gana tolygiai iš dažymas. Skirtumas tai klasikinis UV geliai ir spalva geliai yra kad soak-off geliai su, o bus pašalintas. Todėl padavimo neturi poveikio natūralius nagus. Turi daug privalumų: galite naudoti jį pobūdžio nagų sustiprinimas su arba be Prancūzijos išvaizdą, žinoma kojas arba kaip optinis nago. Tirpsta makiažas gelis yra lankstus ir gerai laikosi. Šiek tiek grubus jūsų nagai ir riebalus jį tinkamai. Soak-off gelio grunto sluoksniu, šis Harden dvi minutes tada taikyti vieną ar du sluoksnius mūsų makiažo tiesiogiai gelio serijos. Prašome taip pat už dviejų minučių sukietėja šių sluoksnių. Jūs norite Prancūzijos išvaizdą, tada užsiregistruokite dabar jūsų šypsena linijos soak-off prancūzų balta ir sukietėja kaip įprasta. Pagaliau net soak-off sandarinimo gelis yra taikoma ir išgydyti. Už labai modernus "nuogas" išvaizdą taikyti be savo prancūzų plomba. Pasirinkite savo kiekis. Aukščiausios kokybės už prieinamą kainą. Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.125
Apžvalga
5
14
4
10
3
6
2
2
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis