Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Atvilgyti Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off LED gruntas gelis yra tada padavimo nemokamai pašalinimas
Informacija
+
Norite padidinti savo natūralius nagus ar dirbtinius nagus, tik specialios iškilmingai pavyzdžiu? Mūsų NDED soak-off neįvykdyti LED gruntas gelis tinka tai. Šis unikalus LED gelis gali būti su mūsų sprendimo priemonės be vargo atgal nuo nago pašalintas, be kurių turite pateikti tokie, ne tradicinės nagų geliai. Dembliai jums jūsų nagai lengvai su buferiu, kol nėra blizga darbo matyti daugiau. Be jų padavimo su teptuku ir valyti su po švaresnis. Tada taikyti gruntas, užtikrinanti sustiprintos UV-LED gelis ir natūralaus nago sukibimą. Tada modelio soak-off gelio gruntas LED plonu sluoksniu ant. Mūsų Patarimas: Gydyti jūsų nagai atskirai ir palikti tiesiogiai pritaikius apie 15 sekundžių išgydyti kiekvieno nago. Tada galite sukurti visi pirštai kartu už didžiausią dvi minutes UV šviesoje. Veikia tiesiogiai, su mūsų NDED soak-off LED geliai nenuimant prakaito sluoksnis. Tik pritaikę paskutinę gelis, galite pašalinti jį. Atlikite šiuos veiksmus gauti didelį valymo jūsų nagai. Mūsų aukštos kokybės NDED soak-off nagų želė galima UV gelis ir Spalva gelis nuo besikeičiančio dydžio. Norite sustiprinti jūsų Natūralūs nagai tokie trumpi arba modelis dirbtinius nagus, šis gelis, kuris yra sukurtas. Dabar taip pat su įprasta UV prietaisais, naudojant LED šviesos sūdymo vienetai gali būti naudojamas!
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.8235
Apžvalga
5
14
4
3
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis