Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Atvilgyti Gelis
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Kūrybiniam: soak-off 1 etapas-builder gelis visais etapais gelio sistema
Informacija
+
1 Etapas-Builder gelis yra NDED soak-off taip pat buvo ir ji yra universali gelis. Jis yra patogus dirbti ir veikia sklandžiai savarankiškai. Šis produktas yra puikus ir kitų UV ir spalva geliai yra puikus pavyzdys, kaip būtinas. Soak-off geliai yra nuimami ir turi ne atsisiųsti pateikti tiek. Čia, jūs rasiu gelį visiems etapams. Jums reikia daugiau nėra gruntas, pakavimo ar sandarinimo gelis. Šiek tiek grubus jūsų nagai ir tepalas tai gerai. Tada soak-off 1 etapas-Builder gelio sluoksniu ir sukietėja ji dvi minutes. Galite modeliuoti savo C-kreivė su to paties gelio tiesiogiai į uosto. Nepamirškite dvi minutes sunkumus. Galiausiai, gelio sluoksnių vėl uždaromi su mūsų gelis visiems etapams ir išgydyti. Dabar spindi jūsų nagai naują išvaizdą. Galite taip pat greitai pašalinti šias geliai. Tiesiog šiurkštus paviršius lengvai, palikti pagal darbo dėl specialios soak-off gelio sprendžiame ir stumti likusią želė su raudonmedžio lazdelės iš nagų. Patogus pacientui, tai vargu ar. Jūsų natūralių nagų prašoma todėl mažiau ir perjungti sumodeliuotais ir gamtos nagai yra gana paprastas ir nesudėtingas. Mes surūšiuoti mūsų pakavimo variantų, kad atitiktų jūsų poreikius. Pasirinkite atitinkamą sumą ir pateikti specialų produktas iš mūsų kompanijos. Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4
Apžvalga
5
19
4
22
3
2
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis