Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / American-Line
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

American-Line

American-Line uv gel nails

American-Line uv gel nails – tai nuostabios nagų dizaino galimybės, kuriomis išpildomi visi norai. Viskas yra įmanoma: spalvota, madinga, marga, su Glitzer efektu, blizgūs arba neoniniai atspalviai. Geliai, iš kurių modeliuojami American-Line, yra tvirti ir po kietinimo su UV šviesa tampa itin patvarūs. Su šiais nagais viskas taip paprasta: jie atlaiko įvairų neigiamą poveikį.

American-Line dizainas gali būti ne tik spalvingas ir ryškus, bet ir kuklus. Jūs galite rinktis tokį dizainą, koks Jums patinka: pasteliniai tonai, kukli elegancija arba puristinis prancūziško manikiūro dizainas. Šiuos norus paprasta įgyvendinti su American-Line. Tiesiog pasižvalgykite mūsų internetinėje parduotuvėje. Jūs nustebsite, koks platus American-Line dizaino spalvų asortimentas. Visi spalvoti geliai yra UV geliai, kurie visai sukietėja. Ir, savaime suprantama, visi produktai tarpusavyje suderinti. Atskiri American-Line uv gel nails geliai tarpusavyje suderinti, kad galėtumėte naudoti visus vieno gamintojo produktus.

Ko dar galbūt nežinojote: American-Nails-Line geliai pagaminti remiantis polimerų tyrinėjimais. Įprastai šis mokslas netyrinėja grožio produktų, bet tyrinėja polimerus, tai yra plastikus, kurie dėl savo gerų savybių gali būti naudojami technikai ir buityje. Ar kada būtumėte pagalvoję, kad Jūsų American-Line UV gelis sukurtas toje pačioje laboratorijoje kaip ir Jūsų kompiuterio korpusas?


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis