Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Valymas, dezinfekavimas ir pašalinimas
nded nagų švaresnis lengvas - nagų švaresnis minkštas švelnus valymas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Kaip specialus valymo skystis natūralaus nago ir nded nagų valikliu priklauso lengvas - Nagu valiklis minkštas nebūtinai Nagų dailė reikmenys. 70% izopropilo alkoholio pateikti dezinfekuojančiu poveikiu, todėl, kad ne tik valymas, bet taip pat visais laikais higienos būti atsižvelgta. Valiklis naudojamas nuriebalinimui ir valymui nago plokštelės prieš dažymą ar prieš nagų modeliavimo.

Kitas prašymas dėl nagų valikliu nuo valymo kategorijos, dezinfekavimas ir pašalinimas nded turi taip pat per Gelmodellage. Gautas po sukietėjimo gelio sluoksnių lipni sluoksnis gali būti lengvai pašalinama, pilniau ir nagų siurblys. Tai užtikrina, kad kitas sluoksnis saugo saugus. Be to, akrilo, stiklo ir nagų lakas gali būti pašalinta su skysčiu lengvai. Už nded yra taikomas nagų siurblys Zellette taikymo, vinis yra nuvaloma impregnuotą Zellette, kol net pastaruosius likučių dažų arba tepalo toli nuo nago. Atkaklus indėlių nagų paviršius taip pat gali būti mirkomi su siurbliu. Priklausomai nuo to, ar Nagų valiklis yra minkštas dirba privačiame ar profesinėje srityje, įvairių konteinerių dydžiai nuo 100 iki 5000 ml. Balionai įdaru taip pat galite rasti čia parduotuvėje! Nded Nagų siurbliai švelnus - Premium Nagų-siurbliai Minkšta 70% izopropilo alkoholiu nagų modeliavimo, manikiūro ir pedikiūro.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis