Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Valymas, dezinfekavimas ir pašalinimas
nded nagų švaresnis citrusinių lengvo - švelnus natūralių nagų valymas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

30% izopropilo alkoholio nded nagų švaresnio Citrus lengvas - Nagų siurbliai Citrus minkštas užtikrinti, kad skystis ne tik valo, bet ir dezinfekuoja, citrusinių aromatas suteikia patogią klimatą taikymo. Nagų valiklis tinka visų žingsnių nagų meno ir nagų modeliavimo ir sukuria geriausias sąlygas ilgalaikiam ir blizga nagų kūrinių.

vinis siurblys yra svarbu ne tik valyti nagus, pavyzdžiui, prieš taikant nagų lako ar modeliavimo medžiagą. Be to, per Gelmodellage nagų valiklis daro gerą darbą. Taigi, prakaitavimas, kuri atsiranda gydant gelio sluoksnių metu gali būti lengvai ir kruopščiai pašalinti. Švaraus paviršiaus visada už kitą sluoksnį būtina laikosi puikiai. Švelnus ir taip specialiai tinka natūralių nagų valiklis yra padengiama Zellette, tai tada nuvaloma, kol per nago, kol jis atitinka švaros ir tepalų reikalavimus. Atkaklus gelio arba stiklo lieka pleiskanoti lengviau, kai nago plokštelės yra mirkyti. Per nagų salonas dideliu kiekiu skysčių valymui, dezinfekcijai ir atstumo dėl darbo įvairovė yra būtina, todėl ten yra nded nagų valiklis citrusinių lengvas trijų konteinerių dydžių nuo 100 iki 5000 ml. Sutampantys butelius pildymo ir pašalinti valikliai taip pat čia galima parduotuvė. Nded Nagų siurbliai Citrus švelnus - Premium Nagų-siurbliai Citrus-Minkšta yra profiliuoti Gelschwitzschichtenentferner Nagų modeliavimo, manikiūro ir pedikiūro.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis