Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Valymas, dezinfekavimas ir pašalinimas
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
NDED higienos purškalas 80 % - aukščiausios kokybės higienos Purškiamas nagų ir manikiūro
Informacija
+

nded higienos purškalas gali būti naudojamas valymo rankų ir veidų, tol, kol jis nesudaro pagrindas – sertifikuotos dezinfekavimo priemonės atliekant atviras žaizdas gaus. panašūs mišiniai.

Šis nagų dizaino produktas yra nors nėra sertifikuoti kaip ne aseptinėmis sąlygomis gali būti užpildytas, bet taip pat toks teisės aktų. Užtikrinti kiekvieno nago Studio higienos standartus įėjęs, mes rodo, kad perparduoti tik aseptinėmis sąlygomis gali užimti dezinfekavimo priemonių, tik asmeniniam naudojimui.

Be nded nagų higienos purškalas mes siūlome skyrių skysčiai, valymo ir dezinfekavimo + atstumas įvairių sertifikuota rankas – ir dezinfekavimo įmonės Hartmann. Ieškoti produktų tik tuo putos straipsnyje skaičius 4173 Bacillol 30, 4175 ir 4176 Sterillium klasikinis grynas ir 4178 Bacillol 30 putų su putų purškimo antgalis nagų dizaino dezinfekcijai.

Taip pat higienos planas grožio salone yra tinkamas produktas. Nagų salonas higienos prausiklis yra specialiai be spalvų,- ir kvapiųjų medžiagų ir pagamintas be aliejaus, ką reiškia geresnį atsakomybės nagų dizainas sistemų yra kaip ir įprastiniai valikliai.

Jis taip pat yra formaldehido nemokamai, ką duoda geresnį suderinamumą su. Dėl greitai ir be likučio garavimas yra produktas, kurio šis nagų dizainas optimalų švaresnis. NDED higienos purškalas 80 % - aukščiausios kokybės higienos Purškiamas nagų, manikiūro ir pedikiūro.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.8519
Apžvalga
5
23
4
4
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis