Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Vylet Nails Patarimas maišiklis

Informacija
+

Gyvybiškai skysčio nagų dizaino sektoriuje, kuri palengvina naują įrenginį su meno vinis patarimai, yra VÝLET-Vinys Patarimas blender. Jis yra profesionalus produktas, kuris leidžia, kad perėjimai tarp natūralaus nago ir patarimas yra daug lengviau ir nieko nekainuos, kad failus. Tiesiogiai iš gamintojo, ir geriausios kokybės, galima šiuos straipsnius iš kategorijos įsigyti paruošimo ir baigti su mumis. Naudoti maišytuvo VÝLET-Vinys Patarimas ir perduoda tobulą rezultatą pabaigoje. Sutaupyti laiko, padavimo vargo yra žymiai trumpesnis ir drožles galima sumažinti net naudoti šį puikų produktą. Taikymas yra lengva pasiekti. Parengti natūralius nagus kaip įprasta ir pritaikyti atitinkamų nagų patarimai. Po gyvuos plėtinius ir jų supjaustyti į norimo jūs pirmą kartą šiek tiek grubus paviršiaus plotas perėjimo galo. Tada kreiptis į Blender taupiai ten. Jis yra šiek tiek kitoks dirbtinio nago šiuo metu. Todėl Palaukite minutėlę ir tegul pamirkykite tekstūra. Naudoti ne per daug, nes, priešingu atveju gali pakenkti modelio vietą. Dabar paraiškų jūs meno nagų perėjimą. 15 ml yra patogus, juodas šepetėliu butelis pagamintas iš stiklo. Rodyti pavyzdį ir dirbti greičiau ir nepavargsta su aukštos kokybės produktus mažiausiomis kainomis!

Matmenys
+

0.034 Metras (m)
0.035 Metras (m)
0.029 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis