Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Vylet-Nails Odelės valiklis

Informacija
+

Jūsų odeles yra dažnai krekingo, trapūs, storas ar labai gerai? VÝLET-Vinys produkto serijos Pristatome veiksmingai ir daro labai skalsus valiklis skirtas nerimą odeles manikiūro ar pedikiūro ir čia. Šis sudėtingas skystis yra Vylet-nails odelės valiklis su migdolų aliejumi. Jis turėtų būti visuose savo repertuarą preparatą ir baigti. Žinoma, tik aukščiausios kokybės medžiagos naudojamos jūsų nagai. Galite būti įsitikinę, kad jūsų Natūralūs nagai gauti papildomų priežiūros per mūsų produktus. Pirmiausia, mes pasakys jums dar kad pristatė odelės valiklis išsprendžia ne odeles, bet minkština raguotas ir perteklius yra. Kreiptis į valiklis. Po trumpą džiovinimo laiko ji atidžiai atgal ištirpusio odos jūsų nagai su su raudonmedžio lazdelės arba UV. Prašome niekada sumažinti juos su žirklės! Paprasta, juoda stiklo butelis komplektuojamas su šepečiu. Tai sudarys sąlygas tiksliai taikyti atitinkamuose rajonuose. Butelis šepetys yra užpildytas su 15 ml šiame leidime. Gražus logotipas baigia stilingą išvaizdą ir daro butelį iš to gaudytojas. Patogus ir taupo jūsų makiažo maišas galima saugoti ir valiklis. Nedvejokite ir atrodyti mus. Čia, muzika yra įdomus ir kainos kokybės yra milžiniškas.

Matmenys
+

0.033 Metras (m)
0.032 Metras (m)
0.075 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis