Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Vylet Nails Glaisto

Informacija
+

Ne kiekviena moteris yra laimingas, kad gražus ilgas natūralius nagus. Jie priklauso šios moterys, jums turėtų būti dar pakankamai daug dėmesio skirti savo nagus. VÝLET-Vinys pvz. tarp tokių priežiūros bazė kailis. Tai Glaisto, nurodant savo nagai geros stiprumas ir kietumas. Bet ne tik, kad ji taip pat užtikrina, kad nagai išsaugo jų natūralią spalvą ir nago paviršiaus lieka gražiai sklandžiai. Dėvėti spalvos nagų lakas per dažais, todėl ilgiau ilgaamžiškumą dangos yra pateikta ir jūsų nagų gali gauti jokios spalvos iš tamsių spalvų. Šis sluoksnis kaip galite taikyti foną nuramino visi nagų blizginimo priemonės ir sistemos jūsų nagai. Gruntu yra apie pažangiausius mokslinius tyrimus ir yra pritaikytas svečiams su jautrus ir trapūs nagai, nes jame nėra formaldehido, tolueno, kanifolijos, vinilakrilato arba kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Ši danga gali būti taikomas lengvai problemų nagai be puola odeles ir nagų išdžiūti. Šis nagų atitinka jūsų lūkesčius, tada įtikinti save, pasirinkite Trinti ar nailono ir užsakymo paruošimas niuansų ir apdaila, už mažą kainą patikimus ir aukštos kokybės produktas su 15 ml talpos diapazono šiandien.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4

Apžvalga

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis