Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Gruntas kaištis geresnio sukibimo tarp natūralių ir dirbtinių nagų

Informacija
+

Kas nežino: nagai pasiekė tik norimą ilgį, tada jie suskirstyti. Dažnai jau ne tik augti iki norimo ilgio, bet atšaukti prieš ar sugriauti. Nagų modeliavimas gali pagerinti padėtį čia ir būti tiesa, kad ilgas ir gražus manicured nagai svajonė. Į vadinamąjį problema nagai, gali atsitikti taip, kad modeliavimo nėra lengva atlikti, atsakomybė nėra tokia suteikta. Bet kuris padetu. Nagų modeliavimo reikalauja kai kurie skysčiai ruošiant ir apdaila. Mūsų NDED ultra-obligacijų gruntavimo pieštuką yra puikus rišiklis geriau tvirtesni tarp natūralių ir dirbtinių nagų. Rašiklio galiukas gali pakeisti atsarginių patarimai kai jis yra tuščias. Sukibimo aktyvatorių puikiai sistemų visos nagu, ar UV gelio ar akrilo. Per postą, jis gali būti taikomas gruntas kruopščiai ir tiksliai. Šitaip yra užkirsti kelią seeping įtakos skystis. Be daugelio metų patirtį kaip gamintojas, mes galime pasiūlyti jums mūsų produktų aukštos kokybės. Įtikinti mūsų rišiklis ir jau nervintis apie prastas sukibimas tarp meno ir natūralius nagus. Jūs norite būti sujaudintas ir gruntas Nepraleiskite mūsų.

Matmenys
+

0.113 Metras (m)
0.019 Metras (m)
0.017 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8

Apžvalga

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis