Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
NDED Patarimas maišiklis

Informacija
+

Kodėl kas nors pasirinks dirbtiniams nagams gali turėti įvairių priežasčių. Natūralius nagus galima daryti ne ilgis ar pertraukos nuolat. Jūs neturi stabilumo ar grioveliai, kurie turi ypač negraži. Čia nagų modeliavimas gali padėti su nagų patarimai. Puikus nagų modeliavimo, reikia daug dirbti daiktų ir skysčių parengti, taip pat finišo. Geras nagų modeliavimo reikia šiek tiek užtrukti pasiekti reikiamo rezultato. Ypač sunkus padavimo darbo kitimas nuo menas natūralius nagus yra labai daug laiko. Ji turi būti tačiau labai atidžiai, kad perėjimų nematomas ir geras patvarumas užtikrinamas. Mūsų NDED Patarimas Blender leidžia lengviau jums failą darbo ir sutaupys jums daug laiko. Skystis yra taikomas perėjimas nuo natūralaus nago menas. Kai padavimo dirbti, galite patobulinti perėjimo paviršiaus Nagų Patarimas, nes kitaip per plonas pateikti ir pažeisti natūralių nagų. Jūs būsite nustebinti, kaip paprasta šį dvimatėje rinkmenoje eina. Įtikinti save vertingų išteklių, jie nebegali norite praleisti jį. Galite pasikliauti mūsų patirtis gamintojo. Mūsų produktus, mes galime pasiūlyti jums aukščiausios kokybės. Taip pat naudoti savo brangų laiką kitų dalykų ir supaprastinti paraiškos padavimo darbo su mūsų Patarimas blender.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.6818

Apžvalga

5
18
4
2
3
1
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis